Не відкладайте запуск кращих бізнес-ідей

Торік підприємець і фахівець з маркетингу Ной Каган кинув виклик самому собі, запустивши бізнес і заробивши перші $ 1000 протягом 24 годин. Тим самим він хотів довести той факт, що немає жодної причини не почати своє підприємство саме сьогодні. Використовуючи тільки домен, нашвидку створену landing page і притягнуте до проекту увагу, Каган здивував скептиків і заснував прибутковий стартап ще до того, як створив свій перший продукт.

Кращі бізнес ідеї мають властивість видозмінюватися разом з бізнес-ландшафтом, про це варто пам'ятати. Щоб бути успішним, не завжди слід залишатися впертим. Буде потрібно мобілізація всіх запасів сміливості для відмови від первинного плану на користь зростання.

Багато рішень підприємців можуть здаватися з боку безрозсудними. Наприклад, оффлайн-рітейлер Amerisleep в один момент повністю відмовився від реальних магазинів, зробивши ставку на електронну комерцію. Керівництво вирішило, що кращі бізнес ідеї можуть бути втілені в життя в контексті інтернету. Споживачі і конкуренти бачили в цьому необгрунтований ризик і відступ із зайнятих позицій. Жертвуючи каналом збуту, компанія в той же час скинула окови територіальних обмежень, а також сповільнюють ріст орендні виплати. Пам'ятайте, стабільність і вигода в короткостроковій перспективі - головні вороги розвитку і масштабування бізнесу.