Підводне полювання - Магазин НОЙ

Підводне полювання в Україні - одна з галузей активного відпочинку, що динамічно розвиваються, популярність якої розрахунок з кожним роком. В даний час під терміном "Підводне полювання" розуміється пошук і видобуток риби за допомогою підводних рушниць різного типу (пневматичні підводні рушниці та арбалети для підводного полювання, острогу, гавайка) і без застосування будь-яких штучних джерел дихання (компенсатори плавучості, балони тощо). ).
Все сучасне підводне полювання досить умовно ділитися на дві великі категорії: морське та прісноводне полювання. В силу низки умовностей у нашій країні найбільшого поширення набула прісноводна підводна полювання, але багато прихильників є і в морського полювання, основні відмінності між цими двома видами полювання пов'язані з відмінностями між річкою та морем. У річках завжди значно менш прозора вода ніж у морі та менші глибини, відповідно підводні мисливці змушені застосовувати дещо інше підводне спорядження: більш короткі маневрені рушниці для підводного полювання, підводні маски зі збільшеною площею скління та оглядовістю, більш короткі ласти, потужні підводні ліхтарі світлом, підводні ножі з двосторонньою заточувальною для більш швидкого звільнення від мереж, мотузок в умовах недостатньої видимості.


Низька температура води в річках змушує мисливців використовувати більш товсті гідрокостюми товщиною 9 і 10 мм (гідрокостюми з неопрену Ямамото, неопрена Хейва, неопрена Шейк), неопренові шкарпетки та рукавички товщиною 9 мм, фантомаски, майки та шорти.


Підводне полювання в прозорих і теплих водах морів передбачає використання далекобійних рушниць - підводні рушниці арбалетного типу великої довжини, підводні маски з невеликою площею скління, менш товсті гідрокостюми товщиною 3 мм і 5 мм, мисливські ласти з довгими ефективними лопатями. лопаті зі скловолокна, пластикові лопаті для підводної хоти).


Втім, незважаючи на схожість основних принципів у морському і прісноводному полюванні є ряд відмінностей, перш за все виражаються в тому, яке спорядження для підводного полювання використовує той чи інший підводний мисливець під час пошуку свого трофея. Перед тим як розпочати займатися підводним полюванням, вам необхідно подбати про вибір необхідного спорядження та купити спорядження для підводного полювання у Харкові, і в цьому вам допоможуть фахівці NOAH.COM.UA (Магазіна "НИЙ"). Як підібрати гідрокостюм за розміром? Яку модель гідрокостюму для підводного полювання вибрати? На якій товщині гідрокостюм зупинитись? Яка ціна гідрокостюму для полювання? На всі ці та інші питання, що стосується грамотного підбору спорядження для підводного полювання, ви знайдете на офіційному сайті Магазину "Noah" ("НИЙ") - території підводних мисливців.